PernilaKa 2019 (fase de grups) - General


GRUP A masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Sergi Vilalta

Jordi Noguera
3 3 3 0 0
2
Joan Guillén Abeya

Jordi Pons Tubau
2 3 2 0 1
3
Isaac Salada

Abel Parera
1 3 1 0 2
4
Pau Sobrino

Marc Sales
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Joan Guillén Abeya
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Isaac Salada
- Abel Parera

5-2


- Sergi Vilalta
- Jordi Noguera
Vs
- Pau Sobrino
- Marc Sales

7-2


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Joan Guillén Abeya
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Sergi Vilalta
- Jordi Noguera

2-6


- Pau Sobrino
- Marc Sales
Vs
- Isaac Salada
- Abel Parera

3-4


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Joan Guillén Abeya
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Pau Sobrino
- Marc Sales

8-3


- Isaac Salada
- Abel Parera
Vs
- Sergi Vilalta
- Jordi Noguera

2-7





GRUP B masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Martí Serarols

Eric Yuste
3 3 3 0 0
2
Xispi Franch Franquesa

Jordi Roset Malagarriga
2 3 2 0 1
3
Josep Vila Solà

Jaume Escayola
1 3 1 0 2
4
Nil Rovira Soler

Alberto Frutos Calvo
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Josep Vila Solà
- Jaume Escayola
Vs
- Martí Serarols
- Eric Yuste

4-8


- Nil Rovira Soler
- Alberto Frutos Calvo
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Jordi Roset Malagarriga

3-7


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Josep Vila Solà
- Jaume Escayola
Vs
- Nil Rovira Soler
- Alberto Frutos Calvo

6-1


- Xispi Franch Franquesa
- Jordi Roset Malagarriga
Vs
- Martí Serarols
- Eric Yuste

2-6


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Josep Vila Solà
- Jaume Escayola
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Jordi Roset Malagarriga

4-5


- Martí Serarols
- Eric Yuste
Vs
- Nil Rovira Soler
- Alberto Frutos Calvo

8-2





GRUP C masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Òscar Pacheco Ramírez

Jordi Alonso Tarrés
3 3 3 0 0
2
Pau Abardia Gamez

Ivan Serrano
2 3 2 0 1
3
Eduard López

Ruben Trapero
1 3 1 0 2
4
Gerard Lazo Fàbrega

Joan Alegre
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre
Vs
- Eduard López
- Ruben Trapero

4-5


- Pau Abardia Gamez
- Ivan Serrano
Vs
- Òscar Pacheco Ramírez
- Jordi Alonso Tarrés

4-6


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre
Vs
- Pau Abardia Gamez
- Ivan Serrano

0-7


- Òscar Pacheco Ramírez
- Jordi Alonso Tarrés
Vs
- Eduard López
- Ruben Trapero

6-1


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre
Vs
- Òscar Pacheco Ramírez
- Jordi Alonso Tarrés

2-8


- Eduard López
- Ruben Trapero
Vs
- Pau Abardia Gamez
- Ivan Serrano

3-7





GRUP D masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Sergi Gómez

Dani Sabata
3 3 3 0 0
2
Didi Batlló

Eduard Ferrer Casals
2 3 2 0 1
3
Gerard Macià

Àlex Soler
1 3 1 0 2
4
Uriel Montesinos Moreno

Axel Martin Carnero
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Uriel Montesinos Moreno
- Axel Martin Carnero
Vs
- Sergi Gómez
- Dani Sabata

2-8


- Didi Batlló
- Eduard Ferrer Casals
Vs
- Gerard Macià
- Àlex Soler

8-2


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Uriel Montesinos Moreno
- Axel Martin Carnero
Vs
- Didi Batlló
- Eduard Ferrer Casals

2-9


- Gerard Macià
- Àlex Soler
Vs
- Sergi Gómez
- Dani Sabata

3-5


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Uriel Montesinos Moreno
- Axel Martin Carnero
Vs
- Gerard Macià
- Àlex Soler

3-8


- Sergi Gómez
- Dani Sabata
Vs
- Didi Batlló
- Eduard Ferrer Casals

7-5





GRUP E masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Dani Ollé

Xavi Pérez
3 3 3 0 0
2
Lluís Sánchez

David Macià
2 3 2 0 1
3
Llorenç Pellicer

Jordi Siles
1 3 1 0 2
4
Dani Morales

Jordi Sales
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Dani Ollé
- Xavi Pérez
Vs
- Dani Morales
- Jordi Sales

8-2


- Lluís Sánchez
- David Macià
Vs
- Llorenç Pellicer
- Jordi Siles

6-4


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Dani Ollé
- Xavi Pérez
Vs
- Lluís Sánchez
- David Macià

5-4


- Llorenç Pellicer
- Jordi Siles
Vs
- Dani Morales
- Jordi Sales

9-2


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Dani Ollé
- Xavi Pérez
Vs
- Llorenç Pellicer
- Jordi Siles

7-6


- Dani Morales
- Jordi Sales
Vs
- Lluís Sánchez
- David Macià

3-9





GRUP F masculí (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Miki Martinez

Raúl Rodriguez
3 3 3 0 0
2
Eric Campmajo

Xavier Vilaseca
1 3 1 0 2
3
Eduard Ribó Casahuga

Cristian Madrigal
1 3 1 0 2
4
David Macias Basilio

Jordi Ros Viñas
1 3 1 0 2



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- David Macias Basilio
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Miki Martinez
- Raúl Rodriguez

2-9


- Eric Campmajo
- Xavier Vilaseca
Vs
- Eduard Ribó Casahuga
- Cristian Madrigal

4-7


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- David Macias Basilio
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Eric Campmajo
- Xavier Vilaseca

3-7


- Eduard Ribó Casahuga
- Cristian Madrigal
Vs
- Miki Martinez
- Raúl Rodriguez

1-10


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- David Macias Basilio
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Eduard Ribó Casahuga
- Cristian Madrigal

6-4


- Miki Martinez
- Raúl Rodriguez
Vs
- Eric Campmajo
- Xavier Vilaseca

5-3





GRUP M femení (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Rosa Escudé Joan

Nuri Escudé Joan
3 3 3 0 0
2
Núria Pons Rodríguez

Jana Serra Macià
2 3 2 0 1
3
Maria López Fernández

Mari Castillo Roman
1 3 1 0 2
4
Gemma Majoral Vilaseca

Yasmina López Fernández
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Maria López Fernández
- Mari Castillo Roman
Vs
- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan

1-6


- Gemma Majoral Vilaseca
- Yasmina López Fernández
Vs
- Núria Pons Rodríguez
- Jana Serra Macià

1-8


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Maria López Fernández
- Mari Castillo Roman
Vs
- Gemma Majoral Vilaseca
- Yasmina López Fernández

4-2


- Núria Pons Rodríguez
- Jana Serra Macià
Vs
- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan

3-4


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Maria López Fernández
- Mari Castillo Roman
Vs
- Núria Pons Rodríguez
- Jana Serra Macià

1-7


- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan
Vs
- Gemma Majoral Vilaseca
- Yasmina López Fernández

7-1





GRUP N femení (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Anna Rodriguez Santos

Sílvia Genís
3 3 3 0 0
2
Nina Roca Batlló

Anna Martinez
2 3 2 0 1
3
Elisabet López Gallard

Cristina Vendrell Vila
1 3 1 0 2
4
Sandra Andreu Ramos

Eva Chaueras
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Elisabet López Gallard
- Cristina Vendrell Vila
Vs
- Anna Rodriguez Santos
- Sílvia Genís

1-6


- Nina Roca Batlló
- Anna Martinez
Vs
- Sandra Andreu Ramos
- Eva Chaueras

10-0


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Elisabet López Gallard
- Cristina Vendrell Vila
Vs
- Nina Roca Batlló
- Anna Martinez

2-6


- Sandra Andreu Ramos
- Eva Chaueras
Vs
- Anna Rodriguez Santos
- Sílvia Genís

1-5


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Elisabet López Gallard
- Cristina Vendrell Vila
Vs
- Sandra Andreu Ramos
- Eva Chaueras

7-2


- Anna Rodriguez Santos
- Sílvia Genís
Vs
- Nina Roca Batlló
- Anna Martinez

4-3





GRUP O femení (Pernilaka 19)

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Olga Macià Flores

Núria Castaño
3 3 3 0 0
2
Joana Chamarro

Laura Cort
2 3 2 0 1
3
Sandra Carnero Ruiz

Montse Ollé Sánchez
1 3 1 0 2
4
Raquel Gallego Jiménez

Anna Ordeix
0 3 0 0 3



Jornada 1
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Olga Macià Flores
- Núria Castaño
Vs
- Raquel Gallego Jiménez
- Anna Ordeix

8-2


- Sandra Carnero Ruiz
- Montse Ollé Sánchez
Vs
- Joana Chamarro
- Laura Cort

2-5


Jornada 2
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Olga Macià Flores
- Núria Castaño
Vs
- Sandra Carnero Ruiz
- Montse Ollé Sánchez

3-1


- Joana Chamarro
- Laura Cort
Vs
- Raquel Gallego Jiménez
- Anna Ordeix

8-1


Jornada 3
Del 28/06/2019 al 29/06/2019

- Olga Macià Flores
- Núria Castaño
Vs
- Joana Chamarro
- Laura Cort

5-4


- Raquel Gallego Jiménez
- Anna Ordeix
Vs
- Sandra Carnero Ruiz
- Montse Ollé Sánchez

2-5





HOMES PERNILAKA 2019

L'accés encara no és obert als usuaris.

DONES PERNILAKA 2019

L'accés encara no és obert als usuaris.