Lliga social 2021 - General


Categoria Masculina A1

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Xispi Franch Franquesa
Joan Guillén Abeya
15.5 6 5 0 1 10 4 6 64 44 20
2
David Macias Basilio
Uriel Montesinos Moreno
9 4 2 0 2 6 5 1 44 36 8
3
Estanis Iglesias Porta
Jordi Pons Tubau
8 4 2 0 2 5 4 1 39 30 9
4
Xavier Trias Macià
Marc Torras Graells
6 2 2 0 0 4 1 3 24 18 6
5
Jordi Pons Parcerisa
Dani Morales Abardia
3.5 2 1 0 1 2 2 0 19 16 3
6
Nil Rovira Soler
Xavier Rodriguez Maestre
3.5 2 1 0 1 2 3 -1 13 23 -10
7
Xavi Pérez Corominas
Sergi Cervantes Elias
2.5 3 0 0 3 1 6 -5 18 35 -17
8
Oscar Mellado Murillo
Adrià Garcia Alonso
1.5 1 0 0 1 1 2 -1 7 8 -1
9
Marcel Cunill Santano
Adrià Castellà Serra
1 2 0 0 2 0 4 -4 6 24 -18
10
Adria Torres Vilarmau
Pau Morral Moltó
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias


- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya
Vs
- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau

6-3 / 6-4


- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó
Vs
- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno


- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra
Vs
- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso


- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia
Vs
- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre


Jornada 2
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya


- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó
Vs
- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias


- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra
Vs
- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Pista 1 Pàdel
22/04/2021 19:00

0-6 / 4-6


- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia
Vs
- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno


- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre
Vs
- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso


Jornada 3
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó


- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya

1-6 / 1-6


- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia
Vs
- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias

6-2 / 6-1


- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre
Vs
- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau


- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso
Vs
- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno


Jornada 4
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra


- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia
Vs
- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó


- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya

1-6 / 4-6


- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso
Vs
- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias


- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno
Vs
- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Pista 1 Pàdel
27/02/2021 09:00

3-6 / 6-2 / 10-5


Jornada 5
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia

7-6 / 6-1


- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre
Vs
- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra


- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso
Vs
- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó


- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya
Pista 1 Pàdel
23/03/2021 18:00

7-5 / 6-4


- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias
Pista 1 Pàdel
15/04/2021 19:00

6-3 / 6-2


Jornada 6
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre


- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso
Vs
- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia


- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno
Vs
- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra


- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó


- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias
Vs
- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya

7-5 / 3-6 / 8-10


Jornada 7
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso


- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno
Vs
- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre

5-7 / 6-1 / 6-10


- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia


- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias
Vs
- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra


- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya
Vs
- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó


Jornada 8
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno
Pista 1 Pàdel
20/04/2021 18:00

7-5 / 4-6 / 10-8


- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau
Vs
- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso


- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias
Vs
- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre


- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya
Vs
- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia


- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó
Vs
- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra


Jornada 9
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Xavier Trias Macià
- Marc Torras Graells
Vs
- Estanis Iglesias Porta
- Jordi Pons Tubau


- Xavi Pérez Corominas
- Sergi Cervantes Elias
Vs
- David Macias Basilio
- Uriel Montesinos Moreno


- Xispi Franch Franquesa
- Joan Guillén Abeya
Vs
- Oscar Mellado Murillo
- Adrià Garcia Alonso

2-6 / 6-1 / 10-2


- Adria Torres Vilarmau
- Pau Morral Moltó
Vs
- Nil Rovira Soler
- Xavier Rodriguez Maestre


- Marcel Cunill Santano
- Adrià Castellà Serra
Vs
- Jordi Pons Parcerisa
- Dani Morales Abardia





Categoria Masculina A2

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Didi Batllo
Pol Camprubi Fernández
15 5 5 0 0 10 1 9 57 19 38
2
Lluís Casas Serra
Axel Martin Carnero
13 6 4 0 2 8 7 1 46 57 -11
3
Gerard Lazo Fàbrega
Joan Alegre Costa
9.5 4 3 0 1 6 2 4 44 31 13
4
Jordi Roset Malagarriga
Juli Garcia Altarriba
8 4 2 0 2 5 4 1 42 31 11
5
Isaac Guilà Puig
Marcel Sibila vidal
6.5 6 1 0 5 3 10 -7 39 64 -25
6
Alberto Frutos Calvo
Jordi Vila Flotats
6 5 1 0 4 3 9 -6 34 59 -25
7
Arnald Riu Rovira
Jordi Ros Viñas
4.5 2 1 0 1 3 3 0 22 20 2
8
David Ruiz Martinez
Joan Arjona Gómez
1.5 1 0 0 1 1 2 -1 8 8 0
9
Marc Serra Ayala
Sergi Serra Pascual
1.5 1 0 0 1 1 2 -1 6 9 -3
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual


- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández
Vs
- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez


- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal
Vs
- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero

1-6 / 3-6


- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats
Vs
- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba

1-6 / 3-6


Jornada 2
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández

2-6 / 4-6


- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal
Vs
- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual


- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats
Vs
- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez


- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero


Jornada 3
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal
Pista 1 Pàdel
04/06/2021 18:30

6-2 / 6-2


- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats
Vs
- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández

3-6 / 1-6


- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual


- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba
Vs
- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero

3-6 / 6-3 / 8-10


Jornada 4
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats


- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas
Vs
- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal
Pista 1 Pàdel
05/03/2021 19:00

7-5 / 3-6 / 10-8


- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba
Vs
- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual


- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero
Vs
- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez

2-6 / 6-2 / 11-9


Jornada 5
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas


- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba
Vs
- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal

6-4 / 6-1


- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero
Vs
- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández

0-6 / 0-6


- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez
Vs
- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual


Jornada 6
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba
Vs
- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas


- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero
Vs
- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats

4-6 / 7-5 / 12-10


- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez
Vs
- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal


- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual
Vs
- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández

6-3 / 0-6 / 6-10


Jornada 7
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba
Pista 1 Pàdel
04/03/2021 19:30

7-5 / 6-4


- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez
Vs
- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas


- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual
Vs
- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats


- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández
Vs
- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal

6-2 / 6-1


Jornada 8
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero

7-5 / 6-1


- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez
Vs
- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba


- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández
Vs
- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas


- Isaac Guilà Puig
- Marcel Sibila vidal
Vs
- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats

6-2 / 6-4


Jornada 9
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Gerard Lazo Fàbrega
- Joan Alegre Costa
Vs
- David Ruiz Martinez
- Joan Arjona Gómez


- Marc Serra Ayala
- Sergi Serra Pascual
Vs
- Lluís Casas Serra
- Axel Martin Carnero


- Didi Batllo
- Pol Camprubi Fernández
Vs
- Jordi Roset Malagarriga
- Juli Garcia Altarriba


- Alberto Frutos Calvo
- Jordi Vila Flotats
Vs
- Arnald Riu Rovira
- Jordi Ros Viñas
Pista 2 Pàdel
28/05/2021 19:30

2-6 / 7-6 / 10-8





Categoria Masculina B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Joan Guillen Pajerols
Ricard Guillen Abeyà
3 1 1 0 0 2 0 2 12 3 9
2
Gerard Pons Recasens
Marc Gallardo
3 1 1 0 0 2 0 2 12 5 7
3
Josep Vicente Romero
Toni Cabrera Espinosa
0.5 1 0 0 1 0 2 -2 5 12 -7
4
Dani Alsina Casadesús
Joan Izquierdo López
0.5 1 0 0 1 0 2 -2 3 12 -9
5
Aitor Soriano Arnal
Martí Soriano Arnal
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Xavi Piera
David Soler Polo
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Paul Soler
Eduard Frías
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Arcadi Gamisans Palomo
Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Arià Vives Oliva
Ivan Mellado Muriloo
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Jordi Rabeya
Cesc Vilà Oller
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Martí Peña Galán
Adrià Gamisans Palomo
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Eric Gonzalez
Marc Alier Viladomat
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà


- Xavi Piera
- David Soler Polo
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


- Paul Soler
- Eduard Frías
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo

2-6 / 3-6


- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


Jornada 2
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo


- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


- Paul Soler
- Eduard Frías
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà


- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


Jornada 3
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà


- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo


Jornada 4
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà


- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


Jornada 5
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà


- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


Jornada 6
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo


- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López
Vs
- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà

0-6 / 3-6


Jornada 7
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo


- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà
Vs
- Xavi Piera
- David Soler Polo


Jornada 8
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo


- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


- Xavi Piera
- David Soler Polo
Vs
- Paul Soler
- Eduard Frías


Jornada 9
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo


- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo


- Xavi Piera
- David Soler Polo
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


- Paul Soler
- Eduard Frías
Vs
- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa


Jornada 10
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo


- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Xavi Piera
- David Soler Polo
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


- Paul Soler
- Eduard Frías
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo


- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa
Vs
- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo


Jornada 11
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Aitor Soriano Arnal
- Martí Soriano Arnal
Vs
- Dani Alsina Casadesús
- Joan Izquierdo López


- Joan Guillen Pajerols
- Ricard Guillen Abeyà
Vs
- Arcadi Gamisans Palomo
- Oriol Ribera Pujols Ribera Pujols


- Xavi Piera
- David Soler Polo
Vs
- Gerard Pons Recasens
- Marc Gallardo


- Paul Soler
- Eduard Frías
Vs
- Jordi Rabeya
- Cesc Vilà Oller


- Josep Vicente Romero
- Toni Cabrera Espinosa
Vs
- Eric Gonzalez
- Marc Alier Viladomat


- Arià Vives Oliva
- Ivan Mellado Muriloo
Vs
- Martí Peña Galán
- Adrià Gamisans Palomo





Categoria Femenina A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Anna Rodriguez Santos
Yasmina López Fernández
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Anna Pons Parcerisa
Sílvia Genís Barniol
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Núria Pons Rodríguez
Olga Macià Flores
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Montse Ollé Sánchez
Txell Genoves Sala
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Gemma Majoral Vilaseca
Nina Roca Batlló
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Rosa Escudé Joan
Nuri Escudé Joan
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Anna Rodriguez Santos
- Yasmina López Fernández
Vs
- Anna Pons Parcerisa
- Sílvia Genís Barniol


- Núria Pons Rodríguez
- Olga Macià Flores
Vs
- Montse Ollé Sánchez
- Txell Genoves Sala


- Gemma Majoral Vilaseca
- Nina Roca Batlló
Vs
- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan


Jornada 2
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Anna Rodriguez Santos
- Yasmina López Fernández
Vs
- Núria Pons Rodríguez
- Olga Macià Flores


- Gemma Majoral Vilaseca
- Nina Roca Batlló
Vs
- Anna Pons Parcerisa
- Sílvia Genís Barniol


- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan
Vs
- Montse Ollé Sánchez
- Txell Genoves Sala


Jornada 3
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Anna Rodriguez Santos
- Yasmina López Fernández
Vs
- Gemma Majoral Vilaseca
- Nina Roca Batlló


- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan
Vs
- Núria Pons Rodríguez
- Olga Macià Flores


- Montse Ollé Sánchez
- Txell Genoves Sala
Vs
- Anna Pons Parcerisa
- Sílvia Genís Barniol


Jornada 4
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Anna Rodriguez Santos
- Yasmina López Fernández
Vs
- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan


- Montse Ollé Sánchez
- Txell Genoves Sala
Vs
- Gemma Majoral Vilaseca
- Nina Roca Batlló


- Anna Pons Parcerisa
- Sílvia Genís Barniol
Vs
- Núria Pons Rodríguez
- Olga Macià Flores


Jornada 5
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Anna Rodriguez Santos
- Yasmina López Fernández
Vs
- Montse Ollé Sánchez
- Txell Genoves Sala


- Anna Pons Parcerisa
- Sílvia Genís Barniol
Vs
- Rosa Escudé Joan
- Nuri Escudé Joan


- Núria Pons Rodríguez
- Olga Macià Flores
Vs
- Gemma Majoral Vilaseca
- Nina Roca Batlló





Categoria Femenina B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Esther Sánchez Batlló
Sheila Alonso
19.5 7 6 0 1 13 3 10 80 28 52
2
Susana Ruelas López
Julia Ribó Casahuga
15 6 4 0 2 10 4 6 67 28 39
3
Marta Bonet Grifell
Gemma Solana Tubau
12 4 4 0 0 8 2 6 43 26 17
4
Helga Iglesias Porta
Mireia Vidal Guiu
7.5 5 2 0 3 4 7 -3 26 52 -26
5
Montserrat Jubert Pujol
Queralt Bruch Carmona
6.5 3 2 0 1 4 2 2 27 21 6
6
Marina Argemí Batlló
Sheila Solana Tubau
5 5 1 0 4 2 9 -7 18 58 -40
7
Aida De las Heras Mestres
Maria Carme López Vall
4.5 5 0 0 5 2 10 -8 28 52 -24
8
Montse Figuls Ruiz
Rocio Fernandez Campos
3.5 2 1 0 1 2 2 0 20 14 6
9
Anna Serena Latre
Maria Jose Manzano Carrasco
1.5 3 0 0 3 0 6 -6 6 36 -30
10
Montse Sánchez Ramos
Mària Herrero Tormo
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco


- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Vs
- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Pista 1 Pàdel
10/05/2021 20:00

6-1 / 6-1


- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Vs
- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona


- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau
Vs
- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo


- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Vs
- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos


Jornada 2
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso

0-6 / 0-6


- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Vs
- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco


- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau
Vs
- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall

6-1 / 6-4


- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Vs
- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona


- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Vs
- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo


Jornada 3
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Pista 1 Pàdel
31/05/2021 19:30

3-6 / 3-6


- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau
Vs
- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Pista 1 Pàdel
29/05/2021 08:30

6-3 / 4-6 / 10-8


- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Vs
- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco
Pista 1 Pàdel
19/04/2021 16:00

6-2 / 6-1


- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Vs
- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall


- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo
Vs
- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona


Jornada 4
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau

2-6 / 2-6


- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Vs
- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Pista 1 Pàdel
26/04/2021 15:00

6-1 / 6-2


- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Vs
- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Pista 1 Pàdel
03/06/2021 19:00


- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo
Vs
- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco


- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona
Vs
- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall


Jornada 5
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga

0-6 / 1-6


- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Vs
- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau


- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo
Vs
- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu


- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona
Vs
- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Pista 1 Pàdel
07/06/2021 19:00

2-6 / 1-6


- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Vs
- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco


Jornada 6
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos


- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo
Vs
- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga


- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona
Vs
- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau


- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Vs
- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Pista 2 Pàdel
07/06/2021 20:00

6-3 / 4-6 / 8-10


- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco
Vs
- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Pista 1 Pàdel
18/05/2021 18:30

1-6 / 1-6


Jornada 7
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo


- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona
Vs
- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Pista 2 Pàdel
26/05/2021 15:00

6-4 / 6-4


- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Vs
- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Pista 1 Pàdel
29/05/2021 11:30

0-6 / 1-6


- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco
Vs
- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau


- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Vs
- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Pista 1 Pàdel
26/05/2021 19:00

6-0 / 6-0


Jornada 8
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona


- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Vs
- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo


- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco
Vs
- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos


- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Vs
- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Pista 1 Pàdel
07/05/2021 18:00

6-4 / 5-7 / 10-4


- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Vs
- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau


Jornada 9
Del 22/02/2021 al 31/08/2021

- Marina Argemí Batlló
- Sheila Solana Tubau
Vs
- Aida De las Heras Mestres
- Maria Carme López Vall
Pista 1 Pàdel
20/05/2021 19:00

6-4 / 1-6 / 10-8


- Anna Serena Latre
- Maria Jose Manzano Carrasco
Vs
- Montserrat Jubert Pujol
- Queralt Bruch Carmona
Pista 1 Pàdel
03/06/2021 15:00

1-6 / 0-6


- Esther Sánchez Batlló
- Sheila Alonso
Vs
- Montse Sánchez Ramos
- Mària Herrero Tormo


- Helga Iglesias Porta
- Mireia Vidal Guiu
Vs
- Montse Figuls Ruiz
- Rocio Fernandez Campos
Pista 2 Pàdel
21/05/2021 15:00

0-6 / 2-6


- Marta Bonet Grifell
- Gemma Solana Tubau
Vs
- Susana Ruelas López
- Julia Ribó Casahuga
Pista 1 Pàdel
08/05/2021 13:20

3-6 / 6-2 / 10-8